Neden Biz ?

Prototip PCB'nin Ucuz, Kolay ve Hızlı Yolu !

Firma Hedefimiz

PCB üretiminde bir marka olan ve aynı zamanda Çin'in en büyük prototip PCB üretici PCBWay firmasının kalitesini, tecrübesini ve fiyat performansını Türkiye'de arge yapmakta olan meslektaşlarımızın erişimine sunmaktır. Üretimleri sizin yerinize takip etmek, oluşan problemleri sizin yerinize çözmek böylelikle sorunsuz bir üretim süreci deneyimi yaşamanızı sağlamaktır.

Neden Biz ?
Neden Biz ?

Online İşletmemiz

Sipariş verme deneyiminizi en iyi kaliteye getirmek için sade hızlı ve kullanışlı bir arayüze sahip bir web sitemiz bulunmaktadır. Bu site sayesinde anında fiyat alabilir farklı adetler konusunda hızlıca karar verebilirsiniz. Siparişinizi online olarak verebilir, ödemeyi kredi kartınızla yapabilirsiniz. Siparişinizin aşamasını ve üretim ile ilgili bilgileri takip edebilirsiniz.

Kalite

Ürünlerin kalitesi en çok özendiğimiz konudur. Adetten bağımsız olarak üretilen tüm siparişler basit göz testinden değil yoğun elektronik testlerden geçirilmektedir. Standart olarka kullandığımız test ekipmanlarından bazıla şunlardır: Uçan Prob Test Cihazı, X-Ray İnceleme, Otomatik Optik Kontrol (AOI)

Neden Biz ?
Neden Biz ?

Zamanında Teslimat

Kaliteli üretim kadar zamanında teslimatında önemini biliyor ve bu konuda özverili çalışıyoruz. Zamanın Ar-Ge sürecinin ve maliyetinin önemli bir parça olduğunun farkındayız. Gurula söyleyebiliriz ki taahhüt ettiğimiz zamanlama planına uyar mümkün olduğunca erkenden ürününüzün masanızda olması için çalışırız.

Ücretlendirme

Fiyatlandırma yapımız tamamen açık ve belirsiz ekstra hiçbir ücret alınmamaktadır. Özellikle protip fiayatlandırması olmak üzere makul ve rekabet edebilecek fiyatlar sunmaktayız.

Neden Biz ?
Neden Biz ?

Teknik Destek ve Müşteri Temsilcisi

Siparişleriniz tamamı mühendis ekibimiz tarafından özenle incelenmekte kontrol edilmektedir. Siz ödemeyi yapmadan önce üretime hazır bir dosyamız olduğundan emin oluruz. Ayrıca sizinle birebir ilgilenen bir temsilciniz bulunmaktadır. Ter türlü probleminizde kendisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Alıcı Güvenliği

Alıcı Güvenliği

PCB kalitesi açıklandığı gibi değilse veya kusurluysa para iadesi.

Alıcı Güvenliği

Teslimat Garantisi

PCB'lerinizin size ulaşmadığı durumlarda tam geri ödeme imkanı.

Alıcı Güvenliği

Güvenli Ödeme

Güvenli ödeme alt yapısı.

Alıcı Güvenliği

PCBWay Kalitesi

Çin'in en büyük PCB üreticisinin desteği.