Öge Üretim Kabiliyetimiz Uyarılar
Katman Sayısı 1-14 Katman 14 Kattan fazla PCB siparişleriniz için satış temsilcisiyle iletişime geçiniz.
Metaryal FR-4 (King Board) Esnek, metal malzemeli(Aliminyum vb.), HDI, Halojensiz vb. PCB siparişleriniz için satış temcisiyle iletişime geçiniz.
Maksimum PCB Boyutları 500x1100 mm Bu boyutlardan büyük PCB siparişleriniz için bizimle iletişime geçiniz.
Kart Boyutunun Toleransı ±0.2mm/±0.5mm ±0.2mm CNC için, ve ±0.5mm V-scoring için.
Kart Kalınlığı 0.4-2.4mm 0.4, 0.6, 0.8, 1.0, 1.2, 1.6, 2.0, 2.4mm. Kartınız kalınlığı bu değerleri aşıyorsa lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Kart Kalınlığı Toleransı(t≥1.0mm) ±10% Normalde  “+ Tolerans" PCB üretim adımlarından olan bakır katmanı, lehim maskesi ve diğer tip yüzey kaplama işlemlerinden kaynaklanmaktadır.
Kart Kalınlığı Toleransı(t<1.0mm) ±0.1mm
Minimum Yol Genişliği 0.1mm Üretilebilen minimum yol kalınlığı 0.1mm'dir. Ancak maliyetten tasarruf edilebilmesi adına yol kalınlığının minimum 0.15mm seçilmesi şiddetle tavsiye edilir.
Yollar Arası Minimum Boşluk Üretilebilen minumum yollar arası boşluk 0.1mm'dir. Ancak maliyetten tasarruf edilebilmesi adına yollar arası minimum boşluğun 0.15mm seçilmesi şiddetle tavsiye edilir.
Dış Katman Bakır Kalınlığı 1oz/2oz/3oz Dış yüzeylerde birim alandaki bakır ağırlığı olarak 1oz, 2oz ve 3oz kullanılmaktadır. 3oz'dan daha kalın bakır ihtiyacınız olduğunda lütfen bizimle iletişime geçiniz.
İç Katman Bakır Kalınlığı 1oz/1.5oz İç katmanlarda birim alandaki bakır ağırlığı olarak 1oz ve 1.5oz kullanılmaktadır. İç katmanlarda 1.5oz'dan daha kalın bakır ihtiyacınız olduğunda lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Delik Boyutları (CNC) 0.3-6.3mm Minimum delik çapı 0.3mm, maksimum delik çapı 6.3mm'dir. 6.3mm'den daha büyük ve 0.3mm daha küçük çaptaki delikler extra ücrete tabidir.
Lehim Maskesi Yeşil Kırmızı Sarı Mavi Beyaz Siyah Bu renklerin herhangi birinin seçiminde ekstra ücret uygulanmaz
Silkscreen Beyaz Siyah, Yok Ekstra ücretlendirme yok. 
Alıcı Güvenliği

Alıcı Güvenliği

PCB kalitesi açıklandığı gibi değilse veya kusurluysa para iadesi.

Alıcı Güvenliği

Teslimat Garantisi

PCB'lerinizin size ulaşmadığı durumlarda tam geri ödeme imkanı.

Alıcı Güvenliği

Güvenli Ödeme

Güvenli ödeme alt yapısı.

Alıcı Güvenliği

PCBWay Kalitesi

Çin'in en büyük PCB üreticisinin desteği.