TAŞIMA ve SİPARİŞ

Şirketimizin Sorumlukları
Gönderi işleminin tüm aşamaları mağazamızın markası altında yapılmayabilir. Ancak mağazamız nihai olarak ürünlerin son kullanıcıya kusursuz şekilde ulaştırılmasından sorumludur. Dağıtım aşamasındaki sorunlarda müşteri ilk olarak İletişim kısmından irtibata geçerek ürününün teslimatını ya da bilgisini sorgulayabilir.

Sipariş Ulaşım Süresi
Özel durumlar dışında mağazamızdan satın alınan siparişin verilmesinden itibaren 10 iş günü içerisinde ulaştırılır. Özel durumlar kapsamına resmi ve bölgesel tatiller, yılbaşı ve birleştirilmiş dini bayram tatilleri girer. Bu tatillerde dağıtım çözüm ortakları çalışmadığından sipariş girişi tarihine bağlı olarak sevkiyat tatil sonrasına kalabilir. Böyle durumlarda sitemiz gerekli uyarıya anasayfasında görünür bir bölümde yer verir.

Kargo Ücretleri
PCBWayturkey.com'u herkes tanısın diye KARGO BEDAVA !

Teslimat Sırasında Ödeme
Tüm ücretler sipariş aşamasında tahsil edildiğinden teslimat sırasında dağıtım görevlisine herhangi bir ücret ödemeniz gerekmemektedir.

Sipariş Politikasi

Sipariş Takibi
Ayrıntılı bir şekilde siparişlerini takip etmek isteyen üye durumundaki müşterilerimiz kendisine ulaşan e-postadan ya da "Hesabım" linkini tıklayarak siparişlerinin durumunu görüntüleyebilirler. Eğer 5 iş günü geçildiği halde ürün müşteriye ulaşmadıysa müşteri bunu mağazamıza bildirmelidir. Dağıtım kanalıyla yapılan bilgi alışverişi sonucunda gönderinin durumu netleştirilerek müşteriye bilgi verilecektir.

Sipariş İptali
Sipariş iptali istekleri, sipariş verildiği andan itibaren bulunulan iş günü içerisinde, İletişim formundan sipariş numarası ile birlikte gönderilmesi ile işleme konmaktadır. Bu isteğiniz gerçekleştirildiğinde size e-mail ile de bilgi verilecektir.

İade
Sitemizden satın aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde aşağıdaki şartlara uygun olması halinde iade edebilirsiniz.

Genel İade Şartları
1. İadeler mutlaka orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
2. Orijinal kutusu veya ambalajı bozulmuş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Buradaki iade kabul kriteri, ürünün ayıplı olarak elinize ulaşmasıdır.
3. İade işleminde ürün ile birlikte size ulaşan ürün faturasının her 2 nüshası(size ulaşan bütün nüshaları) ve sipariş numarası,sipariş adı ve soyadı, iptal/iade nedenini içeren bir dilekçe ile tarafımıza iade ediniz.
4. İade etmek istediğiniz ürün / ürünler hasarlı ise kargo ücreti şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.

İade İşlemleri
İadenizin onaylanıp onaylanmadığına dair bilgi maili sistemimizdeki mail adresinize gönderilmektedir. İadeniz onaylanmadığı takdirde ürününüz size tekrar gönderilecektir. Onay durumunda isteğinize göre paranızı iade edebiliriz ya da size başka bir ürün almak için ödemenizle aynı değerde hediye çeki verebiliriz. Para iadesi talep ettiğiniz takdirde; siparişinizin bedeli kredi kartı ile ödeme yapmışsanız aynı kredi kartınıza yatırılacaktır. Ücret iade işlemi 10 iş günü içerisinde yapılacaktır. Bu iade işlemi VPOS sistemi ile yaplacağından ücretin hesabınıza geçmesi bankanıza gore 1-5 gün içersinde değişebilmektedir.

Hasarlı Ürünler
Mağazamız müşterileri, teslimat sırasında fark edilen yanlış ya da hasarlı ürünü teslim almayıp İletişim kısmındaki formdan bildirmek suretiyle görevliye geri iade edebilirler. Böyle bir durumda, yeni teslimatin tarih ve saatini, görevliye bildirebilirler. Bildirmemesi durumunda müşteriye e-maille ulaşılacak ve bu bilgiler alınacaktir. Teslimattan sonra fark edilen hatalari, 2 gün içinde Müşteri Hizmetleri sayfasındaki formdan bildirdiği taktirde ürünler kendisinden kısa süre içinde geri alınacak, ya da eksik olan parça müşteriye ulaştırılacaktır.

Alıcı Güvenliği

Alıcı Güvenliği

PCB kalitesi açıklandığı gibi değilse veya kusurluysa para iadesi.

Alıcı Güvenliği

Teslimat Garantisi

PCB'lerinizin size ulaşmadığı durumlarda tam geri ödeme imkanı.

Alıcı Güvenliği

Güvenli Ödeme

Güvenli ödeme alt yapısı.

Alıcı Güvenliği

PCBWay Kalitesi

Çin'in en büyük PCB üreticisinin desteği.