PCB’niz elinize ulaştıktan sonra herhangi bir kusurla karşılaşırsanız yada size verdiğimiz üründen ve/veya servisten memnun kalmazsanız, derhal mh@PCBWayTurkey.com adresi üzerinden bizi bilgilendirebilirsiniz. Mailinize en geç 24 saat içinde cevap verilecektir ve memnuniyetiniz sağlanana kadar bu hizmet sürdürülecektir. Elinizdeki üründen hala memnun olmadığınız durumlarda şikayetleriniz göz önüne alınarak PCB’niz tekrar üretilip size ulaştırılacaktır. Yeniden üretim istemezseniz ödediğiniz ücret ilerideki siparişlerinizde kullanılmak üzere PCBWayTurkey.com hesabınıza aktarılacak yada cüzi bir kesinti yapılarak hesabınıza geri iade edilecektir.

PCBWayTurkey.com adresindeki online teklif sistemimiz üzerinden birkaç parametre girerek tasarımınız için anında teklif alabilirsiniz.

Evet. Fakat istenildiği durumlarda kurşunlu PCB üretimi de yapılabilmektedir.

Alt yapımız müşterilerimizin talep ettiği birçok PCB’i üretebilecek kapasitedir. Üretilecek PCB’niz için özel işleme ihtiyaç duyuyorsanız yada PCB’nizi üretebilecek kapasitede olup olmadığımızdan emin değilseniz Gerber dosyalarınızı iliştirdiğiniz bir maili mh@pcbwayturkey.com adresine yollayarak sorularınıza cevap alabilirsiniz. Teknik yeterliliklerimizin tam listesini bağlantıya tıklayarak görebilirsiniz.

Alıcı Güvenliği

Alıcı Güvenliği

PCB kalitesi açıklandığı gibi değilse veya kusurluysa para iadesi.

Alıcı Güvenliği

Teslimat Garantisi

PCB'lerinizin size ulaşmadığı durumlarda tam geri ödeme imkanı.

Alıcı Güvenliği

Güvenli Ödeme

Güvenli ödeme alt yapısı.

Alıcı Güvenliği

PCBWay Kalitesi

Çin'in en büyük PCB üreticisinin desteği.